با تمام توان علیه حمله نظامی به کردستان و احکام اعدام معترضان مبارزه کنیم!

نوامبر 22, 2022 | بیانیه, یک | 0 comments

در دهمین هفته انقلاب «زن، زندگی، آزادی» مردم ایران در داخل و خارج همبستگی ملی تحسین‌برانگیزی را نشان دادند. زنان، جوانان، کارگران، معلمان، دانشجویان، حقوقدانان، ورزشکاران وهنرمندان حمایت گسترده‌ی خود را از انقلاب مردم و تنفر بی‌پایان خود را از سرکوب، کشتار و کودک‌کشی نشان داده‌اند.

خامنه‌ای در سخنرانی‌ ۲۸ آبان ۱۴۰۱ خود، در ضمن ابراز ترس از پیوستن بیشتر کارگران و زنان و اشاره به خستگی نیروهای سرکوبگر، دستور سرکوب خشن‌تر معترضان را داد.

چند روز اخیر جمهوری اسلامی غیرانسانی و وحشیانه به همه‌ی شهرهای کردستان حمله نظامی کرده و معترضان را سرکوب خونین می‌کند. رژیم در بیشتر شهرهای کردستان اینترنت و برق را قطع کرده و با نیروهای انتظامی و پاسدار همراه با تانک و زره‌پوش در خیابانها و میادین شهرهای کردستان مستقر و به سرکوب وحشیانه مردم آزادیخواه را شروع کرده است.

بیش ۱۷ هزار تن از معترضان در بازداشت رژیم بسر می‌برند. اکثر زندانیان تحت شکنجه‌های وحشیانه قرار دارند و حکومت در پی گرفتن اعترافات اجباری از این زندانیان است تا تحت قوانین غیرانسانی محاربه، قصاص و فساد ‌فی‌الارض در دادگاه‌های غیرعلنی با صدور احکام قرون وسطایی آنها را به حبس‌های طولانی مدت و یا اعدام محکوم کند.

در خیابان‌ها با همبستگی ملی، آزادی بی‌قید و شرط زندانیان سیاسی و بازداشت‌شدگان و خاتمه دادن به سرکوب کردستان را فریاد کنیم.

با اتحاد به افکار عمومی جهانیان مراجعه کنیم و از تمام شخصیت‌های جهان، نهادهای حقوق بشری، سازمان ملل و دولت‌های جهان بخواهیم تا تمام امکانات، قدرت و ظرفیت خود را بکار گرفته و سرکوب جنبش ایران، به ویژه مردم کردستان و مانع اجرای احکام اعدام معترضان شوند.

ما از همه مردم مبارز ایران درخواست می‌کنیم با گسترده‌تر کردن جنبش سرنگونی و تظاهرات خیابانی در سراسر ایران، مردم مبارز کردستان را تنها نگذاریم، به آنها کمک کنیم و امکان فرستادن نیرو سرکوبگر بیشتر به کردستان و سرکوب کردستان و اعدام دستگیرشدگان را از رژیم بگیریم.

هر چه گسترده‌تر باد همبستگی ملی مردم ایران در راه سرنگونی حکومت اسلامی و برقراری نظامی دموکراتیک

زن، زندگی، آزادی

کردستان، زاهدان، چشم و‌ چراغ ایران

شورای ملی تصمیم

۳۰ آبان ۱۴۰۱ – ۲۱ نوامبر ۲۰۲۲

مقالات و مطالب دیگر از همین نویسنده. برای بازدید، لطفاً روی اسم نویسنده کلیک کنید

شورای ملی تصمیم

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *