فراخوان شورای ملی تصمیم – تظاهرات صد هزارنفری و ملیونی برای بزرگداشت چهلم شهیدان بلوچستان و سرتا سر ایران و نجات جوانان در بند : جمعه 20 آبان

نوامبر 9, 2022 | بیانیه, شورا یک | 0 comments

بدنبال تظاهرات موفق وافتخار افرین صدو سی هزار نفری زاهدان، بسیاری از شخصیتهای ایرانی در داخل و خارج از ماخواستند که فراخوانی برای حضور ملیونی در سرتاسر ایران به پیشگاه پر شکوه ملت ایران عرضه کنیم. تظاهرات زاهدان الهام بخش تظاهرات در سرتاسر ایران شده است.
از سویی دیگر، مجلس غیر انسانی شورای اسلامی از قوه قضاییه درخواست کرده است کلیه زندانیان زمان انقلاب را اعدام کند. این یک خطر جدی برای تمام زندانیان سیاسی و مخصوصا کودکان و نوجوانانی است که اکنون در زندانها مورد شکنجه وتجاوز قرار دارند. برای جلوگیری از اعدام فرزندانمان هیج راهی بجز نظاهرات بزرگ و در هم شکستن زندانها وجود ندارد.
اکنون رژیم در استانه فروپاشی است. خامنه ای با فرستادن منشی خود، حقانی، به ونزویلا و دادن شش میلیارد دلار رشوه از این کشور درخواست پناهندگی کرده است. ما موفق شده ایم با تظاهرات محله ای توازن قوا را به نفع خود تغییر دهیم. اکنون شرایط برای هدایت تظاهرات از محله ها بسوی یک خیابان مرکزی طولانی مثل خیابان شاه رضا در تهران و در تمام شهرهای دیگر اماده است. ابهت و جلال وشکوه چنین تظاهراتی در تهران، تبریز، شیراز، مشهد، رشت، سنندج، اهواز، کرمان و زاهدان و شهرهای دیگر بنیاد این رژیم ادمخوار را از ریشه خواهند کند و زمینه را برای در هم شکستن رژیم اماده خواهد کرد.
اینده ای روشن و امیدبخش در انتظار ماست. ایران مسوولیت ماست. ایران زندگی ماست. ما ایران هستیم. ما انسان هستیم. زندانیان سیاسی چشم به انتظار ما هستند.
با هم ایران را ازاد میکنیم.

فراخوان شورای ملی تصمیم – بلوچ برای: جمعه 20 ابان

مقالات و مطالب دیگر از همین نویسنده. برای بازدید، لطفاً روی اسم نویسنده کلیک کنید

شورای ملی تصمیم

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *