شورای ملی تصمیم  همراه و همگام با مردم آگاه ایران، برای تحقق خواسته‌های زیر تلاش و مبارزه می‌کند. 1- گذار کامل از جمهوری اسلامی با تکیه به جنبش‌های اعتراضی مردم، گذار خشونت پرهیز با حفظ حق دفاع مشروع. 2 – حفظ تمامیت ارضی کشور با تاکید بر نظام غیرمتمرکز . 3- جدایی دین از حکومت. 4 – فراخوان عمومی برای تشکیل مجلس مؤسسان. 5 – تلاش برای برپایی نظامی دموکراتیک و انتخابی  تعیین نوع حکومت با آرای مردم. 6 –  اجرای کامل اعلامیه‌ی جهانی حقوق بشر و میثاق‌های وابسته به آن، با تاکید بر رفع هرگونه تبعیض علیه زنان و برابری جنسیتی در تمام عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، خانوادگی و مشارکت زنان در مدیریت جامعه، و نیز تاکید بر حفظ محیط زیست

بیانیه شورای ملی تصمیم – دستگیری، شکنجه و کشتار کودکان و نوجوانان را محکوم می کنیم

2022-10-15

نوشته ای دیگر از شورای ملی تصمیم

Comments

جمهوری اسلامی ماهیت ضد بشری و ضد ایرانی خود را با دستگیری، شکنجه و کشتار کودکان و نو جوانان بیش از پیش به مردم میهنمان و جهانیان نشان می دهد.
گستاخی و ددمنشی جمهوری اسلامی به سرکردگی علی خامنه‌ای به حدی رسیده که مزدوران مسلح خود را به کشتار کودکان و نوجوانان ایرانی فرستاده است. شرم باد بر کسانی که سر به اطاعت از این رژیم فاسد سپرده و حاضر شده اند دست به جنایت‌هایی بزنند که حتی دیگر نظام های فاسد و غارتگر در دنیا از آن خود داری می کنند، و آن دستگیری های گسترده، شکنجه و کشتار دختران و پسران نوجوان و معترض است. حاکمان جمهوری اسلامی به جنگ کسانی رفته اند که تنها سلاحشان دست های ظریف و بر افراشته آنها و فریاد بلند آن هاست برعلیه متجاوزان به حقوق و آزادی های انسانی و ایرانی مردمان ما.

شما، مزدوران ولی فقیه چگونه دست به چنین جنایت هایی می زنید؟ یعنی این رژیم سرکوب گر، دروغ گو و بیگانه با مردم ایران، توانسته شما را به این حد از پستی برساند که نبینید و نفهمید به چه جانیانی بدل شده اید؟
شما بسیاری از نو جوانان بی سلاح ما را در نقاط مختلف کشور صرفا به خاطر فریاد های اعتراضی آنها بی شرمانه دستگیر کرده اید. به آنها اجازه نداده اید که با خانواده هایشان تماس بر قرار کنند. بسیاری از آن ها را هنگام دستگیری مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار داده اید. این ها جنات ها یی هستند نابخشودنی. از دسترسی آنها به درمان جلوگیری کرده اید که خود جنایتی است مجزا. اخباری که می رسد حکایت از آن دارد که علاوه بر این جنایات، کودکان و نو جوانان باز داشت شده را درمعرض شکنجه های جسمی، روحی و روانی قرار داده اید به این امید واهی که از اعتراض آنها در آینده جلو گیری کنید.

شما ده ها نو جوان ما را به قتل رسانده اید، که از آن جمله اند:
1. یک دانش آموز دختر (در حمله ماموران لباس شخصی به یک مدرسه دخترانه در اردبیل)؛
2. جواد پوشه (11 ساله، سیستان و بلوچستان)؛
3. محمد رخشانی (12 ساله، سیستان و بوچستان)؛
4. جابر شیرود زهی (12 ساله، سیستان و بلوچستان)؛
5. امید سارانی (13 ساله، سیستان وبلوچستان)؛
6. محمد رضا سروری (14 ساله، شهر ری)؛
7. سیدس کشانی (14 ساله، سیستان و بلوچستان)؛
8. علی براهویی (14 ساله، سیستان و بلوچستان)؛
9. امیر حسین بساطی (15 ساله، کرمانشاه)
10. نیکا شاه کرمی (16 ساله، تهران)؛
11. سارینا اسماعیل زاده (16 ساله، البرز)؛
12. سامر هاشم زهی (16 ساله، سیستان و بلوچستان)؛
13. پدرام آذرنوش (16 ساله، دهدشت، کهکیلویه و بویر احمد)؛
14. سامر هاشم زهی (16 ساله، سیستان و بلوچستان)؛
15. سیاوش محمودی (16 ساله، تهران)؛
16. یاسر شاهو زهی (16 ساله، سیستان و بلوچستان)؛
17. نیما شفق دوست (16 ساله، آذربایجان غربی)؛
18. ستاره تاجیک (17 ساله)؛
19. امید سفر زهی (17 ساله، سیستان و بلوچستان)؛
20. امیر مهدی فرخی پور (17 ساله، تهران)؛
21. محمد امین غمشاد زهی (17 ساله، سیستان و بلوچستان)؛
22. عبدالله محمود پور (17 ساله، آذربایجان غربی)؛
23. امید سفر زهی (17 ساله، سیستان و بلوچستان)؛
و نیز کودکان و نو جوانان دیگری که نام و نشانشان به زودی آشکارخواهد شد.
این قتل ها بخشی از بیش از صد ها جنایتی است که شما سرسپردگان علی خامنه ای مرتکب آن شده اید و مردم ایران هر گز آن ها را فراموش نخواهند کرد.
شما در مکان های اموزشی هم دست از جنایت های خود بر نداشته اند. در شرایطی که معلمان دلسوز و آزاده ایران به خیابان ها می ریزند تا از شرافت کار خود به عنوان مدرس، و از حق نوجوانان ما برای کسب دانش و معرفت دفاع کنند، خبر می رسد که برخی از عاملان جمهوری اسلامی در لباس معلمی دانش آموزانی را که در مخالفت با رژیم سرکوبگر سخن می گویند شناسایی و تحویل مزدوران امنیتی می دهند.
مردم ایران این جنایت ها را چه در تهران و چه در زاهدان، سنندج، … و .. فراموش نخواهند کرد.

شورای ملی تصمیم جنایت های شما را به شدت محکوم می کند و دست در دست همه مبارزان به تلاش برای سرنگونی رژیم ضد بشری و ضد ایرانی جمهوری اسلامی ادامه خواهد داد.

شورای ملی تصمیم
زن، زندگی، آزادی.
23 مهر 1401، 15کتبر 2022

برای انتشار در شبکه های اجتماعی

مقالات و مطالب دیگر از همین نویسنده. برای بازدید، لطفاً روی اسم نویسنده کلیک کنید

تازه ترین

بیانیه کانون ورزشکاران و ملی پوشان پیشکسوت ایران در حمایت از “پیمان همکاری” سه حزب و نهاد مخالف حکومت

بیانیه کانون ورزشکاران و ملی پوشان پیشکسوت ایران در حمایت از “پیمان همکاری” سه حزب و نهاد مخالف حکومت

بیانیه کانون ورزشکاران و ملی پوشان پیشکسوت ایران در حمایت از "پیمان همکاری" شورای ملی تصمیم، حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) و شورای مدیریت گذار به عهد گل، زبان سوسن آزاد بگشاییم که ما خود درد این خون خوردن خاموش می‌دانیم نسیم عطر گردان بوی خون عاشقان دارد بیا تا...

پیام نوروزی شورای ملی تصمیم ایران

پیام نوروزی شورای ملی تصمیم ایران

نوروز امسال نوید آزادی ایران از اشغال جمهوری اسلامی را در خود دارد خیزش سراسری زن، زندگی، آزادی در سالی که پشت سر داریم نشان داده است که رژیم ضد ایرانی و ضد انسانی جمهوری اسلامی هر گز نخواهد توانست مبارزان ایرانی را از تلاش برای گذر از این حکومت غارتگر، باز دارد. خصلت...

اجرای احکام اعدام و صدور احکام جدید اعدام را شدیداً محکوم می‌کنیم.

اجرای احکام اعدام و صدور احکام جدید اعدام را شدیداً محکوم می‌کنیم.

انقلاب «زن زندگی آزادی» با رهبری زنان و دختران ایرانی طی نزدیک به شش ماه ارکان حکومت اسلامی را به لرزه در آورده است. همبستگی سراسری دانشجویان دانشگاه‌های کشور؛ بازیگران، ورزشکاران، هنرمندان، نویسندگان، شاعران، کارگران، معلمان، پزشکان و وکلاء با جنبش «زن زندگی آزادی»،...

0 Comments

0 Comments

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای دریافت آخرین اخبار  به لیست پستی ما بپیوندید.

 

You have Successfully Subscribed!