بیانیه شورای ملی تصمیم – به اعتصاب عمومی و سراسری علیه جمهوری اسلامی بپیوندیم

سپتامبر 30, 2022 | بیانیه, پنج | 1 comment

شورای ملی تصمیم با افتخار خود را در کنار خیزش سراسری زنان و مردان در میهنمان و سراسر دنیا می داند و از همه مردم آزاده دعوت می کند که به این خیزش بپیوندند. غرور انگیز و امید وار کننده است که تشکل های سیاسی، مدنی و صنفی یکی پس از دیگری در حمایت از این خیزش اعلام بر پائی اعتصاب عمومی و سراسری کرده اند. این نشانۀ اتحاد خجسته ایست میان نیروهای مبارز در خیابان ها و  نهاد های سیاسی، مدنی و صنفی، و خاری در چشم رهبران پلید جمهوری اسلامی.

فریاد عزیزان ما در خیابان های شهرهای کشور که بانگ بر می دارند “مرگ بر دیکتاتور” (و همه می دانیم منظور شان علی خامنه ای است) و فریاد “زن، زندگی، آزادی” در همه استان های کشورمان طنین انداز است. یورش های وحشیانه  نوکران علی خامنه ای به تظاهر کنندگانِ بی سلاح، کشتار در خیابان ها و دستگیری های غیرقانونی نتوانسته این فریاد را خاموش کند. حتی قطع اینترنت  و شبکه های ارتباطی هم نتوانسته جلو رشد این خیزش تاریخ ساز را بگیرد.

عزیزان، آزادگان، چشم انداز آزادی بیش از هر زمان دیگری روشن است و دست یافتنی. فراخوان و دعوت تشکل های سیاسی، مدنی و صنفی از نقاط مختلف کشور به اعتصاب عمومی و سراسری مرحلۀ جدیدی از مبارزه را رقم زده است.

با ادامه‌ی تسخیر خیابان ها و حمایت ار اعتصاب‌ها، اعتصاب‌هایی هوشمند که به مردم آسیب نرسانند و از توان سرکوب و مالی رژیم بکاهند، گام های بلند تری به سوی سرنگونی حکومت اسلامی بر داریم.

بر همۀ ماست که برای رسیدن به آزادی و پایان دادن به رژیم فاسد و منحط جمهوری اسلامی به این خیزش و اعتصاب های عمومی و سراسری بپیوندیم.

هم‌میهنان گرامی، در این همبستگی ملی، حضور مداوم شما در خیابان ها و میدان های میهنمان همراه با اعتصاب های عمومی و سراسری  در تمامی عرصه‌های اجتماعی و از سوی تمامی قشر های مردم، ضامن پیروزی جنبش آزادیخواهانه و عدالت جویانه است.

حمایت از اعتصاب کنندگان، به ویژه حمایت مالی و خدماتی و برپائی صندوق مالی به این قصد، از مبرم ترین و ضروری ترین کارهائی است که می باید انجام شود.

شورای ملی تصمیم  با پشتیبانی از فراخوان به اعتصاب برای روز شنبه، از همه مردم سراسر ایران،  معلمان، دانشجویان، دانش‌آموزان، کارمندان، کشاورزان، هنرمندان، کارگران در هر تشکلی که باشند، زحمتکشان، کاسبان، و هر ایرانی دیگر دعوت می‌کند با نمایش اتحاد  ویکپارچگی در مقابل حکومت اسلامی، ناقوس سرنگونی این حکومت را به صدا در آوریم.

زن، زندگی، آزادی

گسترده باد همبستگی ملی مردم ما

شورای ملی تصمیم

8 مهرماه 1401 – 30 سپتامبر 2022

مقالات و مطالب دیگر از همین نویسنده. برای بازدید، لطفاً روی اسم نویسنده کلیک کنید

شورای ملی تصمیم

1 Comment

  1. یاشار

    تا وقتی که شما نوشته هاتون به تمام زبانهای موجود در ایران نباشد شما فرقی با جمهوری اسلامی ندارید و اهمیتی ندارید اعضای شورا هم باید تفکرات مختلف داشته باشند از هر اتنیک به یک اندازه نفرات با تفکر حمایتی از اون اتنیک باشد وگرنه شما فقط در حد یک وبیایت هستید نه بیشتر