در حمایت از اعتصابات سراسری در کردستان و گسترش آن به سراسر کشور

سپتامبر 19, 2022 | بیانیه, چهار | 0 comments

بار دیگر ماشین قتل عام جمهوری اسلامی جان انسان دیگری را گرفت ومهسای عزیز قربانی جنایت مقدس رژیم دیکتاتوری شد. رهبر جمهوری اسلامی که در طول عمری ننگین  جز دشمنی با مردم ایران و ضدیت با حقوق بشر در زندگی نیاموخته است، عرصه زندگی فردی و اجتماعی مردم و کشور ما را چنان با اندیشگی و رفتار ارتجاعی آلوده کرده است که حتی  دیدن موی زن و برکنار شدن پرده حجاب زنان خشم روحانیون  و مزدوران فاسد حکومت را بر می انگیزد! امروز این حقیقت آشکار شده است که جان هر زن ایرانی به مویی بند شده است و راز بقای رژیم اسلامی نیز در همین تار مو نهفته است.. ماشین کشتار حکومت روحانیون در سراسر ایران اکنون بشدت فعال شده است و جوانان کشور به طعمه های مزدوران ولایت فقیه تبدیل شده اند. تفاوتی نمی کند مهسای عزیز از کردستان یا زهرا کاظمی و زهرا بنی یعقوب و ترانه…..و یا ستار و شاهرخ، بهنام محجوبی و بکتاش و هزاران جوان به خون خفته ما در جای جای ایران باشد. جمهوری اسلامی برای بقای خود حاضر به نابودی مردم و کشور است به همین دلیل این حکومت برای مردم و کشورما یعنی دشمن. سرنگونی این دشمن هدف قطعی و نهایی مردمی است که باید برای بقای خود آن را مخقق کنند.

تا زمانی که جنایتکاران بر کشور حاکم باشند جنایت ادامه پیدا می کند. شورای ملی تصمیم ضمن عرض تسلیت، همدردی و تاثر عمیق خود را به خانواده رنجدیده مهسا امینی، مردم و احزاب متشکل در مرکز همکاری احزاب کردستان ایران و مردم سراسر کشور ابراز نموده و حمایت خود را از اعتصاب در سراسر کردستان ایران اعلام می کند.

هموطنان عزیز!

بسط و گسترش اعتصابات از کردستان تا تهران و سراسر ایران هدف مشترکی است که رنج مرگ عزیزا نمان به ما یادآوری می کند. همبستگی و اتحاد و همکاری در میان دموکراسی خواهان و آزاد اندیشان در این شرایط مرگ آفرین سخت مورد نیاز اپوزیسیون ایران است.

شورای ملی تصمیم

27 شهریور 1401 برابر با 18 سپتامبر 2022

مقالات و مطالب دیگر از همین نویسنده. برای بازدید، لطفاً روی اسم نویسنده کلیک کنید

شورای ملی تصمیم

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.