تا حکومت اسلامی را سرنگون نکنیم مهساها به قتل می‌رسند

سپتامبر 17, 2022 | بیانیه, پنج | 0 comments

رژیمی که مردم در انتخابات فرمایشی به آن نه بزرگ گفتند، رژیمی که ۲۶ میلیون نفر از مردم ایران را زیر خط فقر برده است، رژیمی قاتل شیفتگان آزادی، قاتل ابراهیم لطف الهی‌ها، ارشاد رحمانیان‌ها، افشین اُسانلوها، امیرحسین حاتمی‌ها، پروین آب‌کناری‌ها، دانیال زین‌العابدینی‌ها، زهرا بنی یعقوب‌ها، زهرا جعفری‌ها، زهرا کاظمی‌ها، ستار بهشتی‌ها، سینا قنبری‌ها، شاهین ناصری‌ها، علی‌اکبر سعیدی سیرجانی‌ها، کاووس سیدامامی‌ها و ندا آقاسلطان‌ها دست به جنایت هولناک دیگر زد و جوان ۲۲ ساله مهسا (ژینا) امینی را به قتل رساند.

رژیم ولایت مطلقه فقیه که در کارنامه‌ ننگین اش چیزی جز شکنجه، سنگسار، قطع دست و پا، اعدام، اسید پاشی، سرکوب‌های گسترده و کشتار در خیابان، نسل کشی، سرکوب قومی و مذهبی، قتل‌های زنجیره‌ای نمی توان یافت، جنایت هولناک دیگری آفرید.

وحشت حکومت اسلامی از مهساها قابل درک است، زنان ما گردان پرتوان براندازی‌اند. اندوه قتل مهسا امینی را به همبستگی نیرومند برای گذار از این رژیم جهل، فقر و جنایت بدل کنیم.

شورای ملی تصمیم، ضمن تسلیت به خانواده، نزدیکان و دوستان مهسا و اعلام انزجار از این جنایت تکان دهنده، خشونت و سرکوب رژیم اسلامی، به ویژه خشونت علیه زنان و جدیدترین جنایت آن قتل مهسا امینی را قویا محکوم کرده و مردم آزاده ایران را به همبستگی ملی برای گذار از این رژیم فقر و جهل و جنایت و خشونت فرا می‌خواند.

گسترده باد همبستگی ملی مردم ایران برای گذار از حکومت اسلامی

پاینده ایران و سرفراز مردم آزاده ایران

شورای ملی تصمیم

۲۵ شهریور ۱۴۰۱ – ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۲

مقالات و مطالب دیگر از همین نویسنده. برای بازدید، لطفاً روی اسم نویسنده کلیک کنید

شورای ملی تصمیم

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.