شورای ملی تصمیم – از ادامه‌ی تجمع‌های اعتراضی در ایران و خارج از ایران حمایت می‌کنیم

اکتبر 7, 2022 | بیانیه, شورا دو

خیزش سراسری ایرانیان در داخل و خارج کشور علیه حکومت اسلامی ادامه دارد. بیانیه‌های جدیدی برای برگزاری تجمع‌های اعتراضی در ایران و بیرون از ایران منتشر شده‌اند. شورای دانشگاه شریف و جوانان محلات تهران فراخوان‌هایی برای برگزاری تجمع‌های اعتراضی در روز شنبه ۱۶ مهر منتشر کرده‌اند.

بر اساس اعلام شورای دانشگاه صنعتی شریف، تجمع در این دانشگاه، ساعت ۱۳ روز شنبه شانزدهم مهر مقابل کتابخانه مرکزی، در اعتراض به حمله اخیر لباس‌شخصی‌ها به دانشجویان این دانشگاه برگزار خواهد شد.

پیشتر ۶۵ نفر از استادان دانشگاه صنعتی شریف در بیانیه‌ای نوشتند: «تا بی‌نهایت نمی‌توان با زور و با جبر بر اکثریت مردم حکومت کرد و هر خواسته به حقی را با سرکوب نظامی، امنیتی، خیابانی، نیروهای لباس شخصی، ضرب و جرح و ارعاب و تهدید پاسخ داد.»

همزمان روز پنج‌شنبه ۱۴ مهر، گروه «جوانان محلات تهران» با صدور اطلاعیه شماره هفت خود از مردم ایران خواست مانند شنبه گذشته، روز شنبه ۱۶ مهر ماه به خیابان‌ها و میدان‌های اصلی شهرها بروند.

شورای ملی تصمیم ضمن حمایت از ادامه‌ی تجمع‌های اعتراضی در ایران و خارج، همه‌ی اعضا و هواداران را به شرکت فعال در این تجمع‌های اعتراضی فرا می خواند.

شورای ملی تصمیم

۱۴ مهر ۱۴۰۱ – ۶ اکتبر ۲۰۲۲

مقالات و مطالب دیگر از همین نویسنده. برای بازدید، لطفاً روی اسم نویسنده کلیک کنید

شورای ملی تصمیم

0 Comments